بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد هستی کشاورز کاملا محفوظ می باشد

مقالات

/uploads/article/1401-09/13/zeus-god.jpg

شخصیت شناسی کهن الگوی مردانه زئوس

کهن الگوی زئوس خدای آسمانها است.  این انرژی در مردانی که بسیار به دنبال قدرت هستند و از احساسات و عواطف بویی نبرده اند بسیار پررنگ است. گرچه این کهن الگو مردانه محسوب می شود اما در زنان نیز رگه هایی از آن یافت می شود. طبیعتا قالب بودن یک کهن الگو در افراد به این معنی نیست که دیگر نمی توان کاری کرد، بر عکس با شناخت نقاط قوت و ضعف هر کهن الگو می توان نیروی آن را درون خود بیدار کرد و به تعادل روحی و روانی دست یافت. 

1401/09/14 9
/uploads/article/1401-09/13/hodess-god.jpg

شخصیت شناسی کهن الگوی مردانه هادس

 اگر شما نیز جزو افرادی هستید که گاهی خسته و دلمرده می شوید و به اصطلاح در لاک خود فرو می روید باید گفت که در آن ایام شما مهمان خانه هادس هستید. گرچه در جهان امروزی افسردگی چهره خوبی ندارد و انسانها تشویق می شوند که هماره به هر قیمتی شده شاداب و مثبت باشند، اما می توان گفت که افسردگی و رفتن به منزلگاه هادس در جهان زیرین، موهبتی الهی محسوب می گردد و می تواند فرد را در آستانه تغییرات و تحولات عظیمی قرار دهد.

1401/09/14 9
/uploads/article/1401-09/13/hestia-godess.jpg

شخصیت شناسی کهن الگوی زنانه هستیا

اگر جزو آن دسته از بانوانی هستید که خانه و کاشانه خود را با عشق و گرمی بسیار می آرایید و در انجام کارهای خانه پیش قدم می شوید و بطور کل خانه برای شما مکانی مقدس است، می توان گفت که کهن الگوی خدابانو هستیا در شما نقش پررنگی دارد. این مقاله به شما کمک می کند نقاط ضعف و قوت این کهن الگوی شخصیتی را در خود بشناسید و به تعادلی عمیق دست یابید.

1401/09/14 8
/uploads/article/1401-09/08/HERMES PHOTO.jpg

شخصیت شناسی کهن الگوی مردانه هرمس

کهن الگوی مردانه هرمس خدای مسافران، تجارت، دزدان، راهزنان و همچنین خدای سخنوری محسوب می شود. هرمس پیام آور خدایان نیز به شمار می آlد. او بین عالم زنده انسانی و عالم زیرزمینی اموات در رفت و آمد بود. گفته می شود که هرمس روح مردگان را نیز به عالم اموات هدایت می کرد. انرژی هرمس در روان تمامی زنان و مردان وجود دارد. با شناخت این انرژی می توان از موهبت های آن برخوردار شد و از افتادن در دام رفتارهای هرمسی افسارگسیخته نیز رها گشت.

1401/08/30 40
/uploads/article/1401-09/08/ATHENA PHOTO.jpg

شخصیت شناسی کهن الگوی زنانه آتنا

خدابانوی آتنا الگوی رفتاری غالب زنانی است که به طور ناخودآگاه تصمیم گرفته اند مردانه زیست کنند و در جهان مردانه نقش های پررنگی را به عهده بگیرند.  شخصیت شناسی کهن الگوی آتنا از این جهت برای زنان امرزوی پر اهمیت است که باعث شناخت الگوهای رفتاری و فکری این زنان می گردد. طبیعتا شناخت الگوهای رفتاری و تفکری خود  باعث می شود از افتادن در دام شکست های  بیهوده و باطل رها شویم.

1401/08/30 24
/uploads/article/1401-09/08/artemis photo (1).jpg

شخصیت شناسی کهن الگوی آرتمیس

شخصیت شناسی کهن الگوی آرتمیس در زنان جنگجو و خستگی ناپذیر بسیار پررنگ عمل می کند. برعکس اگر جزو دخترانی هستید که به دنبال ازدواج کردن هستید اما موفق به یافتن جفت عاطفی خود نمی شوید باید سطح این نیروی زنانه را در خود متعادل کنید و کهن الگوی ایزدبانو هرا را به زندگی خود فرا بخوانید تا بختتان به اصطلاح باز شود. در ادامه به نکات مهمی در خصوص شخصیت شناسی الهه آرتمیس اشاره کرده ایم که می تواند گره از روابط عاطفی شما باز کند.  

1401/08/23 36
/uploads/article/1401-09/08/APHRODITE.PHOTO.jpg

شخصیت شناسی کهن الگوی آفرودیت

کهن الگوی آفرودیت جزو انرژی های بارز اغلب زنان است. این انرژی اگر بطور افسارگسیخته در زنان پدیدار شود می تواند مشکلات احساسی و روانی فراوانی را به دنبال آورد. در عین حال کمبود این انرژی در زنان نیز مساله ساز است و روابط عاطفی آنان با مردان را تحت شعاع قرار می دهد. در این مقاله سعی شده با شرح جنبه های مختلف این نیروی زنانه، به متعادل سازی این نیروی قدرتمند در بانوان عزیز کمک کنیم.

1401/08/23 54
/uploads/article/1401-08/23/hera.jpeg

شخصیت شناسی کهن الگوی هرا

شخصیت شناسی کهن الگوی هرا در زنان و خصوصا دختران جوان در آستانه ازدواج اهمیت فراوانی دارد. اگر جزو بانوانی هستید که مرتب رویای ازدواج را در سر می پرورانید اما در واقعیت به بن بست رسیده اید به شما پیشنهاد میکنم به سراغ نیروی جادویی کهن الگوی ایزدبانو هرا بروید و آن را به زندگی خود دعوت کنید. هرا کهن الگوی ازدواج و شوهرداری است و بیدارسازی آن در روان زنان قبل از ازدواج ضروری است.

1401/08/23 55