بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد هستی کشاورز کاملا محفوظ می باشد

تعبیر خواب رابطه جنسی

تعبیر خواب رابطه جنسی

تعبیر خواب رابطه جنسی با محارم و یا با افراد غریبه با آنچه در بیداری فکر می‌کنید تفاوت بسیاری دارد. در ابتدا لازم است بدانید که اگر رابطه جنسی با شخصی را در خواب دیده‌اید به این معنی نیست که با آن شخص در بیداری خود رابطه جنسی برقرار خواهید کرد و یا اینکه شخص حاضر در خواب شما بخواهد با شما رابطه جنسی داشته باشد. انواع زیادی از خواب‌های جنسی وجود دارد - دقیقاً مانند زندگی بیداری - از لذت‌بخش تا ناراحت کننده و مزاحمت جنسی. خواب آمیزش جنسی حتی ممکن است شامل طیف وسیعی از احساسات پیچیده، ازجمله ترحم، گناه، شرم، آسیب‌پذیری، تسلیم، فداکاری، عشق و موارد دیگر باشد. در این مقاله هستی کشاورز به شرح نکات مهمی در خصوص تعبیر خواب رابطه جنسی پرداخته است و نکات مهمی را برشمرده است. پیشنهاد می‌شود برای یادگیری بیشتر تعبیر خواب درست مقالات دیگر این وب‌سایت ازجمله تعبیر خواب مار و تعبیر خواب ماهی را نیز مطالعه فرمایید.

 

نماد رابطه جنسی در خواب چیست؟

نماد رابطه جنسی در خواب را می‌توان از چند منظر بستگی کرد. از زمان پژوهش‌های دکتر فروید، جامعه مدرن غربی شروع به بررسی جدی‌تر خواب‌ها کرد؛ اما این تفکر جدید با این رویکرد فرویدی همراه بود که بیشتر خواب‌ها به خواسته‌های سرکوب شده افراد، اغلب در زمینه مسائل جنسی یا خشونت مربوط می‌گردد. در حالی که این مبحث در حال حاضر دیگر پارادایم غالب در روانشناسی امروز غرب نیست. خواب‌های جنسی اغلب می‌تواند نمادی از اتحاد در اعماق روان فرد باشد. تعبیر خواب جماع کردن می‌تواند بیانگر پذیرش چیزی که برای شما متفاوت، غیرقابل پذیرش و یا خارج از قلمرو تجربه و دانش فعلی شما است باشد. خواب‌های جنسی همچنین می‌تواند نمادی از عشق و پذیرش عمیق تضادها باشد.

 

تعبیر خواب رابطه جنسی از نگاه یونگ

ازنظر روانشناسی یونگی، آمیزش جنسی در خواب می‌تواند نماد اتحاد آنیما و آنیموس باشد. آنیما انرژی زنانه در روان مردان است و آنیموس انرژی مردانه در روان زنان است. به عبارتی خواب رابطه جنسی به معنی متعادل کردن طرف‌های متضاد روان و اتصال آن‌ها به طبیعت الهی خود شما است. همه ما به طور معمول انرژی "زنانه" و "مردانه" را در درونمان داریم. خواب‌های اتحاد جنسی گاهی نمایانگر طیف وسیعی از خصوصیات است که می‌توانیم با آن متحد شویم تا تبدیل به یک انسان کامل و یکپارچه شویم. همانطور که رشد می‌کنید و بیشتر خود را می‌شناسید جنبه‌های زیادی از شما وجود دارد که اگر آن‌ها را با شفقت بپذیرید به تمامیت خویشتن نزدیک می‌شوید. رابطه جنسی در خواب و خواب‌های عاشقانه می‌تواند راهی برای احترام و پذیرش نقش‌های دیگری باشد که در زندگی خود بازی می‌کنید. شما می‌توانید آن‌ها را به هماهنگی در درون خود تبدیل کنید.

 

تعبیر خواب رابطه جنسی خوب است یا بد؟

بسیاری از خود می‌پرسند آیا خواب رابطه جنسی خوب است یا بد؟ باید گفت که خواب‌های جنسی همچنین می‌تواند در مورد آزاد شدن تنش یا تحقق یک میل جسمی ناخودآگاه باشد. محرک جنسی یک خصیصه اساسی حیوانات است و مواجه با این احساسات غریزی در خواب نباید باعث ایجاد حس گناه یا زنگ خطر در شما شود. ممکن است متوجه شوید که خواب‌های جنسی در زمانی که در زندگی متأهلی خود احساس تنهایی یا بی‌تحرکی می‌کنید، بیشتر به سراغ شما می‌آیند. می‌توان گفت این خواسته‌های اولیه خود را از طریق خواب‌های جنسی بیان می‌کنند. ممکن است حتی وقتی زندگی عاشقانه شما شکوفا می‌شود، بیشتر خواب آمیزش جنسی را تجربه کنید. در این مثال، ناخودآگاه شما از تجربه جسمی در بیداری لذت می‌برد. برخی از افراد گزارش می‌دهند که خواب‌های جنسی درواقع روابط جنسی در بیداری را در آن‌ها تقویت می‌کند و انرژی و جرقه‌ای جدید به روابط طولانی افراد تزریق می‌کند.

یکی از راه‌های درک و تعبیر خواب جنسی این است که در نظر بگیرید چه کسی درگیر این عمل است. اگر خودتان و شخص دیگری هستید، سعی کنید شخص دیگر را به عنوان سمبل در نظر بگیرید نه اینکه شخصاً نسبت به آن‌ها احساساتتان را دخیل کنید. یکی از تصورات غلط در مورد خواب‌های رابطه جنسی این است که این بدان معنی است که شخص موجود در خواب شما خواسته‌های پنهانی برای برقراری ارتباط جنسی با شما دارد. یادآوری این نکته حائز اهمیت است که خواب‌ها در مورد ذهن و روان خود شما هستند. آن‌ها خواسته‌های پنهان افراد دیگر را فاش نمی‌کنند. به همین ترتیب، خواب درگیر شدن با شخص واقعی دیگر معمولاً به معنای سرکوب یا انکار احساسات برای آن شخص در زندگی بیداری نیست.

به عنوان مثال، رابطه جنسی با یک رئیس ممکن است رؤیایی در مورد شناخت جاه طلبی فرد بیننده خواب باشد، تمایل شما به همان قدرتی که احساس می‌کنید رئیس شما انجام می‌دهد خود را به شکل رابطه جنسی نشان داده است. شاید این ناخودآگاه شما باشد که شما را به رفتن به سوی هدفتان و موفقیتی که آرزو دارید و سزاوار آن هستید، هدایت می‌کند. به جای فکر کردن به خواب به این عنوان که "من با رئیس خود رابطه جنسی داشتم"، کلمات انتقادی "سکس" و "رئیس" را جایگزین آنچه ممکن است نمادین باشد کنید و ببینید که چگونه این جایگزینی برای شما متفاوت به نظر می‌رسد. رئیس اینجا می‌تواند نماد قدرت باشد در حالی که رابطه جنسی در خواب می‌تواند نماد یکی شدن، تقلا، کوشش در جهت فراچنگ آوردن یک میل باشد.

 

وجه روشن و شفابخش رابطه جنسی در خواب

در مثال قبلی در خصوص دیدن رابطه جنسی با رئیس در خواب شما، ممکن است بگویید "من با اشتیاق پذیرای اقتدار قدرتمند من (رئیس) هستم." برای روشن شدن موضوع مثال دیگری می‌زنم. تصور کنید خواب جماع کردن با شخصی را دیده‌اید که یک باغ فوق‌العاده دارد و شما او را به ویژگی بارز طبیعت دوستی می‌شناسید. می‌توان گفت که این خواب اشارتی است به "من با طرف طبیعی خودم که «شخص باغبان و طبیعت دوست» در خواب نماد آن است پیوند خورده‌ام و همچون طبیعت آزاد هستم." البته، این تعابیر نسبتاً ساده است تا زمانی که خود خواب خیلی پیچیده نباشد. درست همانطور که رابطه جنسی می‌تواند در مورد اتحاد و یکی شدن باشد، می‌تواند در مورد تسلط و قدرت دیگری بر شما نیز باشد. اگر در خواب آمیزش جنسی شما احساسات منفی و مزاحم را تجربه می‌کنید، همان تمرین نمادین در بالا هنوز هم می‌تواند مفید باشد. از خودتان بپرسید آیا اخیراً جایی احساس سوء استفاده کردید؟ آیا مجبور به انجام کاری برخلاف اراده خود هستید؟ شرمنده هستید؟ از خود بپرسید که کجای زندگی بیداری این احساسات را دارید؟ وجه روشن و شفابخش رابطه جنسی در خواب می‌تواند در قدرت اتحاد و هماهنگی روح و جسم انسان نهفته باشد.

 

وجه تاریک و هشدار دهنده رابطه جنسی در خواب

خواب رابطه جنسی ممکن است مستقیماً به یک رابطه صمیمی که هم اکنون در آن هستید مربوط باشد. آن‌ها همچنین ممکن است به سایر روابط خانوادگی، دوستی یا شرایط کاری شما ارتباط داشته باشند. اگر در خواب آمیزش جنسی حس استثمار و تسلط بر شما غالب بود، سعی کنید به جای تمرکز روی عنصر جنسی، از سؤال"کجای زندگی احساس بهره‌برداری می‌کنم؟" کمک بگیرید. این سؤال به شما امکان می‌دهد راهی برای پرداختن به احساساتی که شما تاکنون نادیده گرفته یا فراموش و انکار کرده‌اید باز شود. مطمئن باشید، عمل ساده شناخت این احساسات و پذیرش آن‌ها به خودی خود باعث ایجاد فرایندی می‌شود که منجر به بهبودی وضعیت روانی شما می‌گردد. پذیرش احساسات به این معنی نیست که شما باید بلافاصله آن‌ها را به عمل بیاورید و همه چیز را تغییر دهید. بعضی اوقات ترس از اقدام مورد نیاز، ممکن است حتی مانع از پذیرش برخی احساسات در وهله اول شود. تصدیق وضعیت موجود یک قدم به خودی خود است. می‌توانید تصمیم بگیرید که چگونه و چه زمانی می‌خواهید چه چیزی را تغییر دهید. به یاد داشته باشید که تا زمانی که شما در انکار زندگی می‌کنید، خواب‌های شما با عناصر و شرایط واحد تکرار می‌شوند تا شما را برانگیزند بلکه از این طریق حقیقت عمیقی را که در اعماق ذاتتان از آن آگاه هستید را تصدیق کنید و در برابر آن تسلیم شوید.

 

تعبیر خواب رابطه جنسی با همسر سابق

تعبیر خواب رابطه جنسی با همسر سابق نیاز به یک دسته خاص از خود دارد. چنین خواب‌هایی بسیار متداول هستند و می‌توانند گیج کننده باشند. ممکن است مدت‌ها بعد از قطع رابطه، در مورد رابطه جنسی با شریک گذشته خود خواب ببینید. شما ممکن است یک تجربه حسی عمیق در خواب جماع کردن با همسر سابق خود داشته باشید حتی اگر در زندگی بیداری از آن فرد خشمگین باشید. چنین خواب‌هایی می‌تواند به چه معنی باشد؟ درواقع آن‌ها بخشی از گذشته هستند. داشتن رابطه جنسی عالی با یک فردی که دیگر عضوی از زندگی شما نیست لزوماً به معنای این نیست که شما می‌خواهید به هم برگردید. این خواب درواقع می‌تواند رؤیای بهبودی عمیق و شفای درونی شما باشد.

در صحبت از تعبیر خواب‌های جنسی به عنوان نماد ادغام بخش‌هایی از خودمان، "رابطه جنسی با شریک عاطفی سابق" می‌تواند رؤیایی باشد که به طور نمادین آشتی درونی شما را با صدمه و آسیبی که از آن رابطه و فرد دیده‌اید نشان می‌دهد. اگر در بقایا و خاطرات رابطه عصبانیت زیادی وجود داشته باشد، این خواب ممکن است یادآوری عشق عمیقی باشد که می‌توانید در درون خود پیدا کنید تا از عصبانیت و درد عبور کنید. اگر احساس می‌کنید در رابطه یا در حین شکست، احساس ناراحتی کرده‌اید، این خواب می‌تواند یک یادآوری برای بازگرداندن قدرت شما باشد.

 

تعبیر خواب خیانت جنسی همسر

یکی از خواب‌هایی که بیشتر از همه در مورد آن‌ها سؤال پرسیده می‌شود، خواب‌های خیانت افراد است. برای مثال در خواب ببینید که شریک عاطفی شما با شخص دیگری رابطه جنسی دارد. آیا این بدان معنی است که آن‌ها در زندگی بیداری به شما خیانت می‌کنند؟! طبیعتاً خیر! اولین چیزی که من همیشه در این شرایط می‌گویم این است که خواب‌ها بیش از آنچه در مورد دیگران به شما اطلاعات دهند، درباره دنیای درونی خودتان حقایقی را آشکار می‌کنند. خواب خیانت کردن همسر معمولاً در سطح نمادین عمل می‌کند و ترس‌های درونی خودتان را آشکار می‌کنند. خواب خیانت کردن شوهر، زن و یا شریک زندگی شما اغلب ناامنی یا ترس شما از چیزی را نشان می‌دهد. پشت خواب خیانت کردن اغلب احساسات بسیار عمیق‌تر و پیچیده‌تری وجود دارد. از آنجائی که پذیرش این ترس‌ها و ناامنی‌ها برای اکثر افراد بسیار دشوار است، بنابراین اغلب تمایل به ربط دادن آن به دیگران ساده‌تر است. فقط از طریق اندیشیدن و پرسیدن سؤالات شجاعانه از خودتان می‌توانید بفهمید که پشت این خواب‌ها چه می‌گذرد و چه پیامی در آن نهفته شده است. ترس از خیانت شریک زندگی با دیگری می‌تواند در مورد موضوعاتی مانند اعتماد به نفس و پذیرش باشد.

برخی از سؤالات سختی که لازم است قبل از متهم کردن دیگران از خود بپرسید عبارت‌اند از: آیا احساس می‌کنم شایسته این رابطه هستم؟ آیا من این رابطه را خراب می‌کنم زیرا ترس عمیقی از خیانت دارم و نمی‌خواهم صدمه ببینم؟ آیا به دلیل تجربیات گذشته‌ام، بی‌اعتمادی عمیق نسبت به همه مردان یا همه زنان دارم؟ این سؤالات سخت برای پرسیدن است، اما تنها با پذیرش این احساسات عمیق‌تر می‌توانیم به سمت روابط سالم بر پایه اعتماد و اصالت حرکت کنیم. اگر احساس می‌کنید چنین مواردی در وضعیت شخصی شما مهم نیست، خواب خیانت همسر نیز می‌تواند نمادی از نیاز به صمیمیت و صداقت بیشتر در روابط شما باشد. در زندگی بیداری، ممکن است بخواهید به دیگران نزدیک‌تر شوید. این ممکن است مربوط به یک شریک خاص نباشد اما می‌تواند به روابط دوستانه شما با دوستان و اعضای خانواده ارتباط داشته باشد. شناخت نیازهای عاطفی خود برای رشد بسیار مهم است.

همانطور که قبلاً مورد بررسی قرار گرفت، شریک زندگی شما در رؤیا ممکن است در سطوح دیگر نیز نمادین باشد. به این ترتیب، خواب شریک زندگی ما می‌تواند نمادی از جنبه سایه خودمان باشد - یین به یانگ ما (برعکس). این رابطه جنسی می‌تواند نمادی عمیق از فراخوان روح برای ادغام جنبه‌های بسیار متنوع از طبیعت خودمان باشد. اگر در هر زمینه‌ای از زندگی خود افراطی عمل می‌کنید، ممکن است این خواب آمیزش جنسی خواستار تعادل شما باشد. به عنوان مثال، اگر آن‌قدر روی کار و دستاورد متمرکز شده‌اید که دیگر فضای زندگی خود را برای بازی و پرورش ندارید، این خواب ممکن است شریک زندگی شما باشد - طرف نور و ملایم شما که باید به عنوان یک بخش حیاتی شناخته شود. اگر مدت زیادی را صرف تمرکز روی معنویت، مراقبه، خواندن و مسائل خشک ذهنی یا عاطفی کرده‌اید، این خواب ممکن است شما را فراخوانده باشد تا با بدن جسمی و غرایز خود در تماس باشید. برای رسیدن به تمامیت و تعادل شما به دو جنبه جسم و روح نیاز دارید چراکه یکی بدون دیگری ناقص است.

 

نتیجه‌گیری

زن و مرد دو نیمه جدا هستند که آمیزش آن‌ها به یکی شدن و پیوند آن‌ها می‌انجامد. در اساطیر، مذهب، هنر، ادبیات و فرهنگ تمامی ملل این موضوع پذیرفته شده و مورد احترام است. دیدن رابطه جنسی در خواب اتفاقی نمادین است و باید بطور نمادین و با دقت تجزیه و تحلیل شود. نمی‌شود یک خواب رابطه مشروع و یا رابطه نامشروع را به احساساتی که در بیداری نسبت به این اتفاقات داریم تقلیل دهیم. چراکه بدین صورت کل خواب را اخته می‌کنیم و نمی‌توانیم پیام نمادین آن را آشکار کنیم. آمیزش به خودی خود یکپارچگی و آشتی با نیروی دیگر را نشان می‌دهد. اگر خواب رابطه جنسی دیده‌اید از عنصر جنسی عبور کنید و به خصوصیات اصلی فردی که با وی آمیزش جنسی را انجام داده‌اید بپردازید. چه خصوصیتی در وی وجود دارد که روح شما به دنبال دستیابی به آن است؟ این خصوصیت هر چیزی می‌تواند باشد. احساس شما نیز در حین خواب مهم است و به روند تعبیر خواب جماع کردن کمک می‌کند.

نظرات

Dokhtarak
۰۰
پاسخسلام واقعا ممنون میشم پاسخ بدین
من دیشب خواب دیدم که با مادرم معاشقه دارم و پدرم سر میرسن(در واقعیت خیلی مذهبی و بسته هستن هر دو) اما خودشون هم به ما میپوندند و تماس میگیرن تا ی شخص دیگه هم به ما اضافه بشه و ....ادامه ماجرا😐
درادامه هم دیدم ک توسط شیطان تسخیر شدم و پیش خانومی رفتم و تمام علائمی ک تو زندگی خودم دارم رو بهش گفتم اون زن با شیطان درگیر شد و برام مهلت گرفت اما من راز رو ب خاهرم گفتم و شیطانه دوباره برگشت حتی خود. شیطان رو نمیدیدم انعکاسش رو در اینه میدیدم
ببخشید طولانی شد ممنون میشم پاسخ بدین🌝🥺
پارسا
۰۰
پاسخسلام و عرض ادب
من اخیرا تغییراتی در زندگی معنوی ام ایجاد شده که باعث شده مدل خواب هایم به کلی تغییر بکنه. اخیرا چند شب هستش که خواب میبینم با زنی غریبه رابطه جنسی دارم. به عنوان مثال دو شب پیش خواب دیدم توی یک جایی مثل خوابگاه دانشگاه هستم و دختر و پسر قاطی هست. بعد دونه دونه بچه ها میرن با آدم های مختلف رابطه برقرار میکنن. یعنی هرکس یک نفر رو انتخاب می‌کنه و .... و من هم در ادامه یک دختر خانمی رو که روی تخت بغلم نشسته رو میبینم و با اون میرم. وقتی رابطه جنسیمون تموم میشه اون دختر دیگه نیستش اما من برهنه روی تخت هستم. ناگهان در اتاق باز میشه و چند خانم مذهبی که چادری هستن میان داخل و من چون برهنه هستم، خودم رو زیر پتو پنهان میکنم.
یا دیشب خواب دیدم با یکی از دوستان پدرم که خیلی با من رابطه نزدیکی داره داریم ورق بازی می‌کنیم و چند خانم هم توی بازی هستن که بعضیاشون همسرهای دوست های پدرم هستن. بازی اینطوریه که هرکس ببازه می‌تونه کسی از اون جمع رو برای رابطه جنسی انتخاب بکنه و چند بار این کار رو میکنم.
خیلی نگران هستم بابت این خواب ها چون قبلاً مثلشون رو ندیده بودم. ممنون میشم راهنمایی‌ام بکنید.
امیر
۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر
من چندین بار در خواب یکی از دوستان دختر نزدیکم رو میدیدم که گمش کرده بودم یا اون گم شده بود و بعدش باهم سکس داشتیم.تا الان چند بار این خواب‌هارو دیدم. حتی تو دو تا از خوابها ارضا هم شدم. و از کس دیگری هم تا الان خواب اینجوری ندیدم.
این دوستم رو کم میدیدم ولی از همون اول حس متفاوتی بهش داشتم،6 سال هم ازم بزرگتره.و با این خوابها من گیج شدم حسابی.
متین
۰۰
پاسخسلام
من خواب دیده بودم که با زن عموم رابطه جنسی داشتم و چندباری هم این خواب را دیده بودم
محمد
۰۰
پاسخسلام.عرض ادب.
من یک خواب عجیب دیدم رابطه جنسی با دوست دختر بابام من مامان و بابام از هم دیگه جدا شدند و اینکه من بابام جلوی من هم دوست دختر هاشو میاره اسم این یکی یگانه بود و من اصلا هیچ چشم بدی یا به نگاهی که بخوام با این فرد رابطه داشته باشم نبود
ولی خواب دیدم که باهاش رابطه جنسی برقرار کردم خیلی دوست دارم بدونم تعبیرش چی میشه مرسی از پاسخ‌گویی تون
نکته(بابام 2الی3روز قبل با یگانه کات کرد)
مدیر ارشد
۰۰

سلام دوست عزیز

متاسفم به دلیل تجربه بدی که در بیداری دارید.

رابطه جنسی در خواب میتواند تحلیلهای مختلفی داشته باشد. میتواند مربوط به غرایز پنهان باشد. میتواند مربوط باشد به یکپارچگی بخش سرکوب شده روان یا همان عنوان سایه در روانشناسی تحلیلی.

در عین حال رابطه جنسی با پارتنر پدرتون می تواند اشاره ای باشد به ارتباط روانی بین شما و پدرتون. خصوصا بحث قدرت و مردانگی.

بحث عمیق و پیچیده ای است و نیازمند داشتن اطلاعات دقیق در خصوص هردوی شماست و در این مجال نمی گنجد.

مراقب خودتان باشید.

با احترام

‌ahoura
۰۰
پاسخسلام
من یک بار خواب دیدم که با یک خانم زشت رابطه جنسی داشتم و بعد از رابطه جنسی صورتش قشنگ شد
hasti
۰۰
پاسخسلام
چند ماهی هست که همسرم فوت کرده چندین بار در خواب دیدم که رابطه جنسی دارم و از این رابطه راضی و خوشحالم. من عاشق همسرم هستم ولی توی زندگی واقعی که داشتم خیانت بهم کرده بود خیلی وقتها پیشم نبود با وجود اینکه از دست دادمش خیلی بهم ریخته آن ای کاش زنده بود😓😓😓
هانی
۰۰
پاسخسلام از ساعت 6:30 تا 8 صبح بعد نماز خوابیدم و دیدم که همسری دارم که تازه ازدواج کردیم و مدام همدیگه رو بغل میکنیم و من بسیار احساس ارامش میکنم از انتخابم و بغل کردن او. و حرفهای صمیمی میزنیم و در کل از بودنش بسیار احساس خوبی داشتم . قرار بود بره عروسی فامیل و چندساعتی دور بودیم .ازش خواستم نره ولی بغلم کرد و دلداریم داد . قبل رفتن وارد اتاقی شدیم که دیدم بچه ای هم دارم! و تعجب کردم که ما هنوز عروسی هم نگرفتیم و فقط عقد کردیم. اما اصلا ناراحت نشدم. و داشتیم برای اینده زندگی برنامه ریزی میکردیم و خانواده خیلی‌گرمی داشتم . از طرفی فکر میکردم در مورد خیلی از شرایطی که برام در ازدواج مهمه باهاش صحبت نکردم وچطور ازدواج کردم! با اینکه در زندگی بیداری از ازدواج فراری ام و اصلاا از بچه داشتن خوشم نمیاد. البته زندگی والدینم پر تنشه و روز قبل بخاطر دعوا با مادرم کلی گریه کردم و سرم زدم. تصمیم به مهاجرت دارم و دارم زبان میخونم . اما از اینهمه دعوا کردن اون دو نفر خسسسته شدم.
ساراعلیجانی
۰۰
پاسخبا سلام و تشکر از پاسختون. بله تا حدی جوابم رو گرفتم.
ساراعلیجانی
۰۰
پاسخسلام و روز بخیر.
من خواب دیدم که با شیطان رابطه جنسی دارم.گاهی در هیبت یک آدم ظاهر می شد گاهی هم خودش بود . احساسم خوب بود در عین حال احساس خوبی هم نداشتم.این خواب منو خیلی نگران کرده.می شه بگید تعبیرش چیه؟
هستی
۰۰

سلام سارا جان

رابطه جنسی در خواب از اتحاد و یکپارچی صحبت میکنه، تو در اینجا با شیطان ارتباط گرفتی و متحد شدی. البته که نمیشه گفت صددرصد این خواب معنای منفی و بدی داره، بستگی داره به اینکه در حال حاضر در زندگی دلمشغول چه مساله ای هستی و یا اینکه داری چه تصمیم خاصی در زندگی ت میگیری، در خصوص این موضوع اگر خواستی بیشتر برام توضیح بده تا دقیقتر بتونم بهت کمک بکنم.

ولی در کل دو تفسیر برای رابطه جنسی با شیطان میشه در نظر گرفت یکی منفی هست که نشان دهنده اینه که در مسیر درستی قدم بر نمیداری در حال حاضر و دومی هم اینکه با بخشی از وجود خودت که شامل نیروهای سرکوب شده و سایه ای هست داری متحد میشی که میشه گفت این موضوع تمامی اساس و بنیاد روانشناسی تحلیلی یونگ را تشکیل میده که بهش میگن به فردیت رسیدن و اتحاد تضادها و آشتی با بخش طرد شده وجود.

امیدوارم توضیحاتم برات مفید و شفاف بوده باشه، پاسخی داری همینجا برام کامنت بکن،

روز خوش

ساراعلیجانی
۰۰
پاسخسلام تعبیر خواب رابطه جنسی داشتن با شیطان چیه.چند بار در طول شب این خواب را دیدم.و نگرانم می کنه.
سعیده قناعت
۰۰
پاسخخواستم بپرسم تعبیر خواب انجام میدهید؟
مدیر ارشد
۰۰

سلام سعیده جان

تعبیر خواب صحیح از رویکردهای وبسایت هستی کشاورز هست، لذا میتونم در پاسخ به سوال شما در مورد انجام تعبیر خواب بگم بله. لطفا خوابی که دیدیده اید را با ذکر دقیق جزییات در بخش کامنتها یادداشت کنید. خواب شما ظرف یکی دو روز بررسی و تحلیل میشه و همینجا پاسخ داده میشه.

 

با احترام

پژوهش
۰۰
پاسخممنون بابت توضیحات کاملتون
من از سال 97 که رابطه ناموفق رو تجربه کردم دیگه با کسی رابطه عاطفی نداشتم حتی تو این چند ساله پیشنهادی هم دریافت میکردم برام بی اهمیت بود و بعد از مدتی عواطف و احساسات بقیه رو هم درک نمیکردم و اکثرا بهشون برچسب ضعیف و بی عرضه بودن میزدم
چند ماهی میشه که گذشته رو مرور میکنم و تازه متوجه میشم که این سالها چقدر احساسات بقیه رو نادیده گرفتم یا حتی بهشون صدمه روحی زدم و تک بعدی زندگی کردم و همچنین چند وقتیه خودمو اماده پذیرش رابطه عاطفی جدید میبینم.
اگه به نظرتون کتاب یا مطلبی هست که میتونه بهم کمک کنه ممنون میشم معرفی کنید
مدیر ارشد
۰۰

سلام وقت عالی بخیر

خوشحالم که تحلیل خوابی که براتون شرح داده شد مفید بوده، پیشنهاد میکنم تست کهن الگوی مردان را بزنید و نتیجه آن را بررسی کنید. این تست به شما کمک می کند وجوه پنهان و یا نامتعادل روانتون را بهتر بشناسید و در متعادل سازی آنها بکوشید. با احترام

پژوهش
۰۰
پاسخسلام، من خواهری ندارم اما چند شب پیش خواب دیدم خواهر بزرگترم از سفری طولانی و دور و دراز برگشته، شدیدا زیبا و خوش اندام بود، به محض اینکه منو دید من رو در اغوش گرفت و شروع کرد به بوسیدن و گفت دیگه تمام مشکلاتت حل شد من برگشتم تا همه جوره ازت حمایت کنم با اینکه در خواب ازدواج کرده بود صبر کرد تا بقیه و همسرش از اون محل دور بشن و در خواب حتی کار به معاشقه و رابطه جنسی هم کشید ، ببخشید بابت کامنت طولانی، تعبیر این خواب چیست؟
هستی
۰۰

سلام

دیدار با خواهر در خواب و همینطور معاشقه به وی را نمیتوان و نباید سطحی و ظاهری تعبیر کرد.

بازگشت خواهر از سفر در خواب را می توان به بازگشت و ملاقات شما با انرژی زنانه درونتان تفسیر کرد. توضیح میدهم: در روانشناسی تحلیلی، زنان و مردان دارای دو انرژی زنانه و مردانه هستند. این دو انرژی با نامهای آنیما و آنیموس شناخته می شوند. اصطلاح «آنیما» ریشه در زمینه روانشناسی، به ویژه در نظریه های کارل یونگ، روانپزشک سوئیسی دارد. یونگ مفهوم آنیما را به عنوان عنصری اساسی از ضمیر ناخودآگاه معرفی کرد که در روان هر فرد بدون توجه به جنسیت وجود دارد. آنیما نمایانگر ویژگی‌ها یا جنبه‌های زنانه در روان مرد است، در حالی که «انیموس» نمایانگر ویژگی‌ها یا جنبه‌های مردانه درون روان زن است. در روانشناسی یونگ، آنیما پل بین ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه در نظر گرفته می شود که واسطه ارتباط فرد با زندگی عاطفی و معنوی درونی اوست. ویژگی هایی مانند شهود، پذیرش، خلاقیت و عمق عاطفی را در بر می گیرد. انیما اغلب با چهره‌های مختلف زن در رویاها و خیال‌پردازی‌های یک مرد نمادین می‌شود و حضور آن می‌تواند تأثیر بسزایی بر رشد روانی و درک خود مرد داشته باشد. هنگامی که آنیما در رویاهای یک مرد ظاهر می شود، می تواند اشکال و نقش های مختلفی داشته باشد و جنبه های مختلف دنیای درونی و وضعیت روانی او را نشان دهد. شکل آنیما ممکن است به عنوان یک شخصیت مادرانه، یک معشوق یا حتی یک الهه اساطیری ظاهر شود.

 توجه به این نکته مهم است که مفهوم آنیما بخشی از چارچوب بزرگتر روانشناسی یونگ است و تفسیر آن می تواند پیچیده و ظریف باشد. 

دلیل اینکه ملاقات با خواهرتان را به آنیما یا همان انرژی زنانه روان شما مربوط می دانم معاشقه در خواب با ایشان است. معاشقه بطور کل در خواب و رویا به اتحاد، پیوستن، یکپارچگی و یکی شدن اشاره دارد. بازگشت و دیدار و معاشقه بطور واضح خبر از تغییراتی در عمق روان شما می دهد که می توان آن را به بیدار شدن بخشهای عاطفی و معنوی روان شما مربوط دانست.

 امیدوارم این توضیحات را درک کنید و زیاد سخت نباشه براتون.

اگر سوالی دارید همینجا کامنت کنید.

با احترام

جوان
۰۰
پاسخبا سلام من خواب دیدم که کسی که باهاش در رابطه هستم (خانم)در حال شروع سکس با شخصی بود که قبلا باهاش در ارتباط بوده
وقتی تو خواب ازش پرسیدم اینجا چیکار میکنی و... زبونش بند اومده بود .این خواب در صورتی هست که الان هیچ گونه ارتباطی باهم ندارند.
عبدی
۰۰
پاسخسلام من چند بار خواب دیدم دارم خیانت جنسی میکنم در صورتی که در زندگی معمولی خیلی صادقانه و پاک رفتار میکنم و زندگی رناشویی خوبی دارم دیدن این مدل خواب حالم رو خیلی خراب میکنه و تا چن روز بعدش حال روحیم خوب نیست
هستی
۰۰

سلام 

تعبیر خواب رابطه جنسی گاهی می تواند در حیطه غرایز انسانی در بیداری تعبیر پیدا کند. 

افرادی هستند که به دلیل کمبود و یا میل و نیاز شدید به رابطه جنسی در زندگی بیداری، در خواب روابط جنسی با دیگر افراد را تجربه می کنند. 

با احترام

عرفان سروش
۰۰
پاسخسلام مطالب سایتتون در ارتباط با تعبیر هایی که در مورد ارتباط جنسی در خواب مطرح شده خیلی مفید بود ممنونم از شما
هستی
۰۰

سلام

تعبیر خواب درست از اهمیت بالایی در سلامت روان انسان برخوردار هست. خوشحالم که تعبیر خوابهای موجود در سایت هستی کشاورز به شما کمک کرده که بخشهای درونی وجود خودتون را بیشتر بشناسید.

با احترام

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 9

جدیدترین نمادهای خواب